SOUTĚŽ o deskovou hru Jízdenky, prosím! Evropa

Tato soutěž není aktuální

Doba trvání: 16.4.2020 - 16.5.2020 | Kategorie: Zábava | Bez registrace


Adresa soutěže: http://www.chrudimka.cz/soutez-jizden...


Ceny v této soutěži

1. pořadí: deskovou hru Jízdenky, prosím! Evropa

Popis soutěže

Geniálně provedená a oblíbená rodinná hra, ve které je Vaším úkolem stavět a propojovat železniční síť.

Po veleúspěšné hře, která nese hrdě ocenění Hra roku 2004 přichází Ticket to ride Europa, která se přesouvá z Ameriky do Evropy.Ticket to Ride je hra pro všechny milovníky vláčků a stavění. Hráči mají za úkol získat během hry co nejvíce bodů – stavěním kolejí, propojováním měst nebo plněním definovaných úkolů. Přestože to vše vypadá složitě, jedná se o hru s velice jednoduchými pravidly, které ze hry dělají ideální deskovou hru do rodiny s dětmi nebo okruhy přátel. Vše je podtrhnuto velice kvalitním zpracováním a zábavností hry i v případě hry 2 hráčů.

Ticket to Ride postaví hráče do rolí stavitelů železničních tratí v Evropě – čím rozrostlejší vlakovou síť vybudují, tím blíže se dostanou k vítězství. Další body pak lze získat za propojení důležitých měst nebo za nejdelší souvislou trať. To vše je postaveno na jednoduchých pravidlech, která hráče přímo vybízejí ke konkurenčnímu boji s protivníky. A právě na něm je založena neobyčejná krása této hry – neexistuje totiž nic příjemnějšího, než na poslední chvíli postavit koleje tak, abyste přebrali soupeři nejdelší cestu a zároveň mu tak zabránili v jejím dalším prodlužování.

   
Chcete-li vyhrát deskovou hru Jízdenky, prosím! Evropa, odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky portálu Chrudimka.cz na Facebooku.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

Komentáře ostatních uživatelů

Mechurka3 (29. 4. 2020, 16:33)
Nabízí 4 hry
Vaše jméno či přezdívka: 
Komentář k soutěži:

Podobné soutěže Nejnovější soutěže z kategorie Zábava