Soutěž o 3 výtisky knihy Zbavte se zvyku být sami sebou

Tato soutěž není aktuální

Doba trvání: 14.5.2020 - 20.5.2020 | Kategorie: Zábava | Bez registrace


Adresa soutěže: http://www.knihcentrum.cz/soutez-o-3-...


Ceny v této soutěži

1. pořadí: Zbavte se zvyku být sami sebou
2. pořadí: Zbavte se zvyku být sami sebou
3. pořadí: Zbavte se zvyku být sami sebou

Popis soutěže

Jak se zbavit starého způsobu myšlení a vytvořit si novou mysl? To se dozvíte v knize Zbavte se zvyku být sami sebou, jejímž autorem je americký lékař a spisovatel Joe Dispenza. Pojďte soutěžit o knihu, která vám může změnit život!
Přemýšleli jste někdy, co je mezi vědou a duchovnem?

V knize Zbavte se zvyku být sami sebou kombinuje renomovaný autor, řečník, výzkumník a chiropraktik Dr. Joe Dispenza oblasti kvantové fyziky, neurologie, chemie mozku, biologie a genetiky, aby ukázal, co je opravdu možné. Dr. Dispenza činí starověké chápání srozumitelnějším a vyplňuje mezeru mezi vědou a duchovnem. Díky jeho seminářům a přednáškám používají principy „změny zevnitř“ tisíce lidí v mnoha zemích.

Změňte svůj život

Nezískáte jen nezbytné znalosti ke změně jakéhokoliv svého aspektu, ale budete se učit krok za krokem používat to, co se dozvíte, abyste vytvořili viditelné změny ve svém životě. Jakmile se odpoutáte sami od sebe a opravdu změníte své myšlení, nebude váš život nikdy stejný!
Soutěž o 3 výtisky knihy Zbavte se zvyku být sami sebou probíhá od 14. května do 20. května 2020 do 23,59 hod. v internetovém knihkupectví KNIHCENTRUM.CZ. 

Komentáře ostatních uživatelů

Vaše jméno či přezdívka: 
Komentář k soutěži:

Podobné soutěže Nejnovější soutěže z kategorie Zábava