Soutěž o 3 výtisky knihy Máš na to!

Tato soutěž není aktuální

Doba trvání: 23.4.2020 - 29.4.2020 | Kategorie: Zábava | Bez registrace


Adresa soutěže: http://www.knihcentrum.cz/soutez-o-3-...


Ceny v této soutěži

1. pořadí: Kniha Máš na to!
2. pořadí: Kniha Máš na to!
3. pořadí: Kniha Máš na to!

Popis soutěže

Jak se přihodí, že se z úplně obyčejného dítěte stane šampion ve stolním tenise, ze zakřiknutého kluka zdatný řečník, ze sportovního redaktora místního plátku autor světových bestsellerů? To vše a mnohem více se dozvíte v knize Máš na to!, kde autor Matthew Syed líčí s notnou dávkou humoru a nadhledu svou vlastní cestu za úspěchem. Poznáte, že se po ní může vydat každý – ale úplně každý! Zasoutěžte si o tuto úžasnou knihu, čeká na 3 výherce. 
Pokud si myslíte, že buňky na matematiku člověk prostě má, anebo nemá, sportovcem se musí narodit nebo má od přírody „hudební hluch“, pak je pro vás tato kniha jako dělaná! Vyvrací totiž předsudky, které nás často drží zpátky. Ať už chceme vyniknout v čemkoli, je nutné správné nastavení mysli. Jak na to? Důležité je především jedno – uvědomit si, že každý z nás má potenciál být v něčem úspěšný – i VY. A tahle knížka vám s tím pomůže!
Soutěž o 3 výtisky knihy Máš na to! probíhá od 23. dubna do 29. dubna 2020 do 23,59 hod. v internetovém knihkupectví KNIHCENTRUM.CZ. 

Komentáře ostatních uživatelů

Vaše jméno či přezdívka: 
Komentář k soutěži:

Podobné soutěže Nejnovější soutěže z kategorie Zábava