Soutěž o 3 výtisky knihy Krása noci

Tato soutěž není aktuální

Doba trvání: 7.5.2020 - 13.5.2020 | Kategorie: Zábava | Bez registrace


Adresa soutěže: http://www.knihcentrum.cz/soutez-o-3-...


Ceny v této soutěži

1. pořadí: Kniha Krása noci
2. pořadí: Kniha Krása noci
3. pořadí: Kniha Krása noci

Popis soutěže

Jaké je milovat? A jaký je pocit být milován? Jak člověk pozná a ví, že je to opravdové? To vše se dozvíte v knize Krása noci, o kterou si můžete zasoutěžit.
Semestr skončil, začínají zasloužené dva měsíce volna. Claire, pětačtyřicetiletá profesorka na prestižní univerzitě, z taxíku pozorovala ženy v pařížských ulicích. Kolik tajemství zamlčují? Kolik milenců, nemilenců, kolik nevyplakaných slz? Kolik nevyslovených, neuskutečněných nápadů? Uznávaná pařížská etoložka po dvaadvaceti letech manželství stále víc a víc touží po tom, aby cítila, že žije, ne že pouze existuje.

Devatenáctiletá Julie zase čeká na něco, co rozpálí její nitro – opojení životem, odvahu, vášnivou lásku. A protože osud píše své vlastní příběhy, právě Claire a Julie mají strávit žhnoucí léto na pobřeží Bretaně – s Claiřiným manželem Gillesem a synem Nicolasem, který je zároveň Juliiným přítelem.
Zde, na konci světa, obě tak rozdílné ženy objevují opět chuť do života a spalující, mořem vonící vášeň. Nikdy už nebudou stejné jako dřív. A způsobí jejich proměnu pouze slunce, písek, moře a sůl?


Soutěž o 3 výtisky knihy Krása noci probíhá od 7. května do 13. května 2020 do 23,59 hod. v internetovém knihkupectví KNIHCENTRUM.CZ. 

Komentáře ostatních uživatelů

Tuca (9. 5. 2020, 9:25)
Zkouším to. Uvidíme.
Vaše jméno či přezdívka: 
Komentář k soutěži:

Podobné soutěže Nejnovější soutěže z kategorie Zábava