Soutěž o 2 výtisky knihy Nebe v kleci

Tato soutěž není aktuální

Doba trvání: 30.4.2020 - 6.5.2020 | Kategorie: Zábava | Bez registrace


Adresa soutěže: http://www.knihcentrum.cz/soutez-o-2-...


Ceny v této soutěži

1. pořadí: Kniha Nebe v kleci
2. pořadí: Kniha Nebe v kleci

Popis soutěže

Pojďte si zasoutěžit o román, který se stal inspirací pro film Králíček Jojo. Nebe v kleci je poutavé mistrovské dílo, které zkoumá otázky pravdy a lži a odhaluje ta nejtemnější zákoutí lidské duše. Kniha čeká na 2 výherce!
Johannes, nadšený a zanícený člen Hitlerovy mládeže, žije ve velkém domě ve Vídni. Jednoho dne zjistí, že jeho rodiče ukrývají za falešnou zdí židovskou dívku jménem Elsa. Johannes je upřímně otřesen. Postupně se ale jeho počáteční hrůza mění v zájem, následně v lásku a nakonec v posedlost. Jeho rodiče ale jednoho dne zmizí a Johannes si uvědomí, že je jediný, kdo o Elsině přítomnosti v domě ví, a je tudíž zodpovědný za její přežití.

Mezi mladými lidmi vzniká zvláštní vztah, jsou si navzájem manipulátory i manipulovanými. Johannes se obává konce války, protože s ním by přišel o Elsu i jejich vztah. O vztah, jenž se zmítá mezi vášní a posedlostí, závislostí a lhostejností, láskou a nenávistí. 
Soutěž o 2 výtisky knihy Nebe v kleci probíhá od 30. dubna do 6. května 2020 do 23,59 hod. v internetovém knihkupectví KNIHCENTRUM.CZ. 

Komentáře ostatních uživatelů

Vaše jméno či přezdívka: 
Komentář k soutěži:

Podobné soutěže Nejnovější soutěže z kategorie Zábava