Jarní soutěž o 1000 Kč! Pošlete nám recept a vyhrajte

Tato soutěž není aktuální

Doba trvání: 13.4.2020 - 30.4.2020 | Kategorie: Ostatní | Bez registrace


Adresa soutěže: http://recepty.tvojekucharka.cz/jarni...


Ceny v této soutěži

1. pořadí: 500Kč
2. pořadí: 300Kč
3. pořadí: 200Kč

Popis soutěže

Většina lidí doma něco vaří, tak proč nevařit s námi a a podělit se o své recepty a přitom získat jednu z možných výher.Soutěž probíhá od 1. 4.2020 do 30. 4.2020.Celkem budou 3 výherci.Pro vítěze jsme si připravili tyto ceny:
1. místo – 500 kč
2. místo – 300 kč
3. místo – 200 kčA jak se tedy do soutěže zapojit? Stačí jednoduše vložit jakýkoliv recept v daném období, se kterým zaujmete ostatní návštěvníky. Podmínkou je že recept musí být váš, není možné jen něco překopírovat z jiné www stránky. Stejně tak fotografie receptu musí být vaše.Výherce vybere redakce, která ale v podstatě jen překontroluje správnost a splnění podmínek.Jako primární kritérium pro určení vítěze bude počet sdílení jeho receptu na sociálních sítích. Ne linky, ne komentáře, ale počet sdílení. Je možné použít jakoukoli sociální síť.Účastnit se můžete s jakýmkoli příspěvkem nebo příspěvky odkazujícím na váš recept na webu TvojeKuchařka.cz. Podmínkou je pouze aby recept byl vložen v měsíci dubnu 2020.Postup:

 • Vložte nový recept nebo recepty na web TvojeKuchařka.cz. Soutěžící musí být registrování uživatelé.
 • Sdílejte recept na sociálních sítích a požádejte vaše známé o další sdílení. Příspěvek na sociální síti musí mít aktivní link na váš recept na webu TvojeKuchařka.cz.
 • Umístěte váš příspěvek i na zeď našich profilů: https://www.facebook.com/TvojeKucharka/ nebo https://www.instagram.com/tvojekucharka.cz/. Pokud použijete jinou sociální síť pošlete nám o tom informaci emailem. Neohlášené příspěvky nebudou zahrnuty do soutěže.
 • Po 30.4. sečteme počty sdílení. Pokud nejčastěji sdílené příspěvky splní všechny podmínky, redakce je označí jako vítězné.
 • Soutěže se mohou zúčastnit pouze osoby s trvalým pobytem na území České republiky a nebo na Slovensku. Jejich registrované přezdívky, či jména budou zveřejněna v průběhu následujícího měsíce na webu TvojeKuchařka.czRedakce si vyhrazuje právo vyloučit ze soutěže jakýkoli příspěvek který nesplní zadání nebo bude podezření že počty sdílní dosáhl podvodně.Přejeme mnoho štěstí!

  Komentáře ostatních uživatelů

  Vaše jméno či přezdívka: 
  Komentář k soutěži:

  Podobné soutěže Nejnovější soutěže z kategorie Ostatní

  Zisk kreditů na topování inzerátů zdarma
  www.abc-bazar.cz | trvání soutěže: 19.10.2018 - 1.8.2022